адреса шапка

Адреса виробництва: 18008, м.Черкаси, вул.Смілянська 149

шапка контакти

Шапка моб

    Виробництво та продаж

  •  Спеціальних кузовів
  •  Комерційної техніки
  •  Комунальної техніки

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції та турботу кожному, хто співпрацює з нами. МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Трансформуй ключові тренди логістики разом з МОКА

Шапка слоган

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції і турботу кожному, хто співпрацює з нами.
МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Про компанію

Logo Moka horizontal Gray

Через уважне ставлення до клієнтів ми впевнені в позитивних відгуках про свою діяльність.

Завдяки більше ніж 10-річному досвіду ми з впевненістю заявляємо, що можемо виконати роботу різного ступеня складності з дотриманням всіх побажань клієнта.

МОКАВТО спеціалізується на виробництві та постачанні, переобладнанні, технічному оснащенні, поточному та капітальному ремонті, сервісному обслуговуванні комерційних і спеціальних автомобілів, а також спецтехніки різного призначення.

У розпорядженні компанії виробничий цех площею близько 4000 метрів квадратних, яка представляє собою закриту територію з огорожею і розташованими на ній виробничими об'єктами (виробничі цехи і складські приміщення) та приміщеннями інфраструктури забезпечення (адмінбудинок, приміщення з актовим залом, їдальня). Крім цього складські приміщення мають вантажно-розвантажувальну рампу.

Виробничий цикл підприємства базується на конвеєрному принципі випуску продукції, що дозволяє з гордістю заявляти (на підставі виконаних договорів) про можливість серійного випуску продукції. Для цього сформована відповідна матеріально-технічна база підприємства, що включає в себе металообробне, зварювальне, гальванічне, фарбувальне обладнання, цехи для збірки, склади, вантажну техніку і обладнання.

Унікальність нашого підприємства в тому, що за роки роботи сформовано інженерно-конструкторське бюро, яке забезпечує виконання робіт під індивідуальні запити замовника в сфері надбудов для шасі автомобілів, причепів і напівпричепів. Кінцева наша продукція - це спеціальний вантажний або комерційний транспорт.

Всі конструкторські розробки здійснюються з урахуванням державних стандартів і норм, що підтверджується успішним проходженням державної сертифікації та реєстрації випущеної продукції відповідно до чинного законодавства.

МОКАВТО надає замовникам послуги під «ключ», від розробки конструкторської документації та випуску продукції до сертифікації і державної реєстрації.
У роботі ми, перш за все, цінуємо якість і професіоналізм, що дозволяє нам залишатися затребуваними серед клієнтів з різними господарськими запитами і фінансовими можливостями.

МОКАВТО надає гарантію на обслуговування та після продажний сервіс на кожен вид продукції.

Місією нашого виробництва є ідея довгострокового та плідного співробітництва із клієнтами.