Бортові фургони

bortБортові платформи встановлюються на вантажні автомобілі загального призначення, призначені для перевезення всіх видів вантажів, за винятком рідких (без тари). Як правило, використовується для перевезення плоских, довгих одиничних важких вантажів, в тому числі таких, для яких немає обмежень за погодними умовами.

Існують бортові платформи декількох типів:

- Борт
- Борт з тентом
- Борт з тентом і воротами (європлатформою)

Детальніше...

Ізотермічні фургони / рефрижератори

35219Ізотермічний вантажний фургон - незамінна річ для перевезення продуктів харчування та інших вантажів, яким необхідний особливий температурний режим (живі квіти, ліки та ін.). За принципом роботи такий кузов схожий на термос: в ньому зберігається певна температура.

Конструкція фургону повинна відповідати необхідним нормам гігієни, аеродинаміки, герметизації, тому до нього пред'являють жорсткі вимоги на етапі виробництва. Герметичність кузова, ізотермічність і коефіцієнт теплопередачі перевіряють у лабораторії.

Детальніше...

Промтоварні фургони

promПромтоварні фургони призначені для транспортування промислової групи товарів. Також вони добре підходять і для перевезення інших вантажів, які не мають на увазі наявність у фургона сертифіката гігієнічної відповідності і не пред'являють умов до температури і вологості всередині кузова.

Розрахований промтоварний фургон на експлуатацію при широкому діапазоні температур від -40 до +40 градусів і вологості повітря до 80%. Основні відмінності автомобілів-фургонів полягають в матеріалі і покритті кузова, виходячи з яких визначається сферою застосування того чи іншого автомобіля.

Детальніше...

Водовози

vodВиробництво спеціалізованого автомобіля для перевезення води - фургон з суцільнометалевим кузовом, оснащений металевими касетами для 19-ти літрових бутлів з водою. Водовоз розроблений спеціально для перевезення питної води та інших рідких вантажів в бутлях. У процесі транспортування балони-бутлі знаходяться в індивідуальних осередках, тобто не переміщаються по кузову навіть при різких поворотах і гальмуванні.

Наявність задніх дверей і бічний зсувних дверей робить завантаження-вивантаження швидким і зручним. Ми готові запропонувати виготовлення подібної моделі на базі автомобілів Сітроен, Фольксваген, Рено, Мерседес та інші.

Детальніше...

Хлібні фургони

hlebХлібні фургони призначений для транспортування кондитерських і хлібобулочних виробів в лотках. Вони відрізняються спеціально організованим внутрішнім простором фургон має декілька самостійних відсіків, кожний з яких є окремим стелажем для розміщення літаків.
Кузов-фургон хлібний має прямокутну форму з бічними одностулковими орними дверима. Можливі варіанти габаритних розмірів кузова, відсіків, кількості дверей і лотків за індивідуальним замовленням. Фургони обладнуються габаритними вогнями і ліхтарем внутрішнього освітлення.

Детальніше...

Тушевоз

tyshТушевоз - одна з найскладніших кузовних конструкцій, розробкою якої займаються кращі інженери і конструктора. На відміну від звичайного кузова, де навантаження рівномірно розподілена по підлозі, в тушевозе весь вантаж кріпиться до даху. Дах під вагою туш тисне на стінки фургона, а вони, в свою чергу, на краю статі. У зв'язку з цим, такі кузова мають багато підсилювачів для підвищення міцності, що значно збільшує їх вагу і зменшує вантажопідйомність. Конструктора і лабораторія МДМ приділяють багато часу на роботи по зниженню ваги і збільшення міцності. У кузовах повністю відсутні сталеві заставні, які не тільки збільшують вагу, але і як правило на них припадає точка роси, тобто це те місце в панелі, де температура має 0 ° С і утворюється конденсат.

Детальніше...