адреса шапка

Адреса виробництва: 18008, м.Черкаси, вул.Смілянська 149

шапка контакти

Шапка моб

    Виробництво та продаж

  •  Спеціальних кузовів
  •  Комерційної техніки
  •  Комунальної техніки

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції та турботу кожному, хто співпрацює з нами. МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Трансформуй ключові тренди логістики разом з МОКА

Шапка слоган

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції і турботу кожному, хто співпрацює з нами.
МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Тушевоз

tyshТушевоз - одна з найскладніших кузовних конструкцій, розробкою якої займаються кращі інженери і конструктора. На відміну від звичайного кузова, де навантаження рівномірно розподілена по підлозі, в тушевозе весь вантаж кріпиться до даху. Дах під вагою туш тисне на стінки фургона, а вони, в свою чергу, на краю статі. У зв'язку з цим, такі кузова мають багато підсилювачів для підвищення міцності, що значно збільшує їх вагу і зменшує вантажопідйомність.

Конструктора і лабораторія МДМ приділяють багато часу на роботи по зниженню ваги і збільшення міцності. У кузовах повністю відсутні сталеві заставні, які не тільки збільшують вагу, але і як правило на них припадає точка роси, тобто це те місце в панелі, де температура має 0 ° С і утворюється конденсат. При цьому метал має високий коефіцієнт теплового розширення. Уявіть, що всередині панелі сталева балка, яка то збільшується в розмірах, то зменшується.

МДМ розробив несучі панелі зі спеціальними підсилювачами з композитних матеріалів, які набагато легше стали, міцніше і не змінюють своїх розмірів в залежності від температури. При проектуванні тушевоза також враховуються сили інерції від туш, які продовжують рух в первісному напрямку, коли автомобіль змінює напрямок. При високому центрі тяжіння автомобіль стає нестійким, прагне перевернутися. Для поліпшення стійкості проводяться роботи по шасі: встановлюється стабілізатор поперечної стійкості, посилюється рама.

Дані кузова повинні відповідати вимогам СЕС для перевезення продуктів з прямим контактом. Тому всі матеріали виконані з алюмінію, нержавіючої сталі та спеціального пластику. При цьому пластик спеціально розроблений для перевезення туш, що протистоїть високим ударних навантажень, посилений кількома шарами спеціальної тканини (більше 1000гр/м2), Має рифлену поверхню. Безпориста глянсова поверхня має додаткову перевагу - її дуже легко мити. Тому даний матеріал безпечний при контакті з продуктами харчування, що підтверджено сертифікатами, і повністю задовольняє суворим гігієнічним вимогам до транспортування та зберігання харчових продуктів. Фургон повністю герметичний як всередині, так і зовні.


У нашому асортименті ви знайдете різні моделі фургона для перевезення м'ясних туш - тушевоза, який можна купити за вигідною ціною. Всі машини, призначені для транспортування заморожених продуктів, виготовляються на нашому заводі, при цьому обов'язково враховується максимальна вага навантаження для дахів і стін.