адреса шапка

Адреса виробництва: 18008, м.Черкаси, вул.Смілянська 149

шапка контакти

Шапка моб

    Виробництво та продаж

  •  Спеціальних кузовів
  •  Комерційної техніки
  •  Комунальної техніки

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції та турботу кожному, хто співпрацює з нами. МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Трансформуй ключові тренди логістики разом з МОКА

Шапка слоган

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції і турботу кожному, хто співпрацює з нами.
МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Хлібні фургони

hlebХлібні фургони призначений для транспортування кондитерських і хлібобулочних виробів в лотках. Вони відрізняються спеціально організованим внутрішнім простором фургон має декілька самостійних відсіків, кожний з яких є окремим стелажем для розміщення літаків.
Кузов-фургон хлібний має прямокутну форму з бічними одностулковими орними дверима. Можливі варіанти габаритних розмірів кузова, відсіків, кількості дверей і лотків за індивідуальним замовленням. Фургони обладнуються габаритними вогнями і ліхтарем внутрішнього освітлення. Встановлюються на шасі вітчизняних та імпортних виробників.


В основі фургона - зварений суцільнометалевий каркас, виконаний з труб з прямокутним перетином, що підвищує міцність і довговічність конструкції. Зовнішня обшивка може бути виконана: з плакованих металу (широкої колірної гами), ламінованої фанери, пластика. В якості теплоізолюючого матеріалу використовується високоякісний пінополістирол або екструдований пінополістирол. Внутрішня обшивка виконана з оцинкованої сталі. Для того щоб не виникало конденсат, який утворюється від гарячого хліба, стелю кузова обшивається вагонкою з листяних порід дерева.


Кузов має одностулкові двері, кут їх відкривання складає 180 градусів. Бічні відсіки хлібного фургона легко відкриваються і закриваються. Щоб уникнути випадання хліба під час шляху проходження, вони закриваються на замок. Гумовий ущільнювач для дверних прорізів виготовляється з полімерного каучуку високої якості. Цей матеріал зберігає еластичність в будь-яких погодних умовах. Додатково в кожному відсіку є отвір для природної вентиляції, щоб в кузові не було душно.


На всіх кузовах встановлена ​​оцинкована фурнітура нафтового типу, що передбачає установку замків. Фурнітура не схильна до корозії, що збільшує термін її служби. Кузов оснащений чотирма вентиляційними гратами.


Нижня частина фургона, на якій знаходиться дерев'яний настил, охороняється від води і бруду металевими оцинкованими листами. Покриття підлоги фургона: фанера 18 мм, просочена спеціальним захисним складом Можливо виготовлення підлогового покриття за індивідуальним замовленням. Зовнішнє оздоблення - Облицювання алюмінієвим куточком. Фургон обладнаний верхніми габаритними вогнями і внутрішніми плафонами освітлення кузова.


Хлібні фургони (або хлібники, як їх іноді називають) відрізняються між собою трьома основними моментами:
• Кількість відсіків під лотки. Воно може бути різний і залежить від довжини самого фургона.
• Кількість лотків. Це наслідок від кількості відсіків і висоти фургона.
• Матеріал виготовлення. Як уже сказано вище це може бути плакований метал і листи оцинковки, а може бути ламінована фанера.
• Товщина утеплювача. Це може бути утеплювач товщиною 40 мм, 50 мм, 80 мм, 100 мм
• Особливості конструкції. Матеріал каркаса, тип підрамника, додаткові посилення.
Наша компанія пропонує купити хлібний фургон Газель на базі ГАЗ 3302, на базі ГАЗ 3309, TATA, ISUZU і інших шасі. Всі представлені моделі вже випробувані на російських дорогах. Ми даємо гарантію, що хліб в таких кузовах збереже свої смакові властивості і буде доставлений на роздрібні точки продажу ще в теплому вигляді.