Промтоварні фургони

promПромтоварні фургони призначені для транспортування промислової групи товарів. Також вони добре підходять і для перевезення інших вантажів, які не мають на увазі наявність у фургона сертифіката гігієнічної відповідності і не пред'являють умов до температури і вологості всередині кузова.

Розрахований промтоварний фургон на експлуатацію при широкому діапазоні температур від -40 до +40 градусів і вологості повітря до 80%. Основні відмінності автомобілів-фургонів полягають в матеріалі і покритті кузова, виходячи з яких визначається сферою застосування того чи іншого автомобіля.

Промтоварний фургон з оцинкованого металу по праву вважається найбільш затребуваним і поширеним. Поверхня фургони покривається поліуретановою емаллю (колір ми пропонуємо замовнику вибрати самостійно).

Тут потрібно виділити наступні особливості:

- Безкаркасні конструкція.

Стінки виконуються з гнутих оцинкованих панелей, скріплених між собою, стики даних панелей утворюють між собою ребра жорсткості

- Захист.

Для того щоб уберегти промтоварні фургони від випадкових ушкоджень під час навантаження-розвантаження або в результаті зсуву вантажу, всередині встановлюються відбійні рейки

- Колір.

Фургон забарвлюється в той колір, який клієнт вибирає по таблиці RAL

- Низький вага.

Є наслідком застосування власне безкаркасної конструкції, і це призводить до збільшення корисного навантаження, яку здатний нести промтоварний фургон

Наступний варіант зовнішнього покриття - плакований метал білого відтінку. Купити промтоварний фургон даного типу намагаються вже за його конструкцію (також безкаркасні). Гнуті панелі захищені відбійними рейками від пошкодження внаслідок коливання вантажу всередині фургона. Ще одна перевага металевої бескаркасной основи - невелика вага кузова, за рахунок зниження якого можна більше навантажити його корисним об'ємом продукції.

Наша компанія пропонує також варіанти промтоварних автофургонів з зовнішнім покриттям з ламінованої фанери коричневого кольору. Водостійка ламінована фанера є основним матеріалом, яким обшивається промтоварний фургон. Ппактіческая цінність цього типу фургонів пов'язана, найчастіше, з високою міцністю конструкції до механічних пошкоджень.

Нарешті, користуються попитом і пластикові зразки. Їх перевага полягає в ідеальному зовнішньому вигляді, відсутністю ребер і стиків з зовнішнього боку, невелика маса конструкції укупі з високою міцністю.