Бортові фургони

bortБортові платформи встановлюються на вантажні автомобілі загального призначення, призначені для перевезення всіх видів вантажів, за винятком рідких (без тари). Як правило, використовується для перевезення плоских, довгих одиничних важких вантажів, в тому числі таких, для яких немає обмежень за погодними умовами.

Існують бортові платформи декількох типів:

- Борт
- Борт з тентом
- Борт з тентом і воротами (європлатформою)

Бортові платформи встановлюються на вантажні автомобілі загального призначення, призначені для перевезення всіх видів вантажів, за винятком рідких (без тари). Як правило, використовується для перевезення плоских, довгих одиничних важких вантажів, в тому числі таких, для яких немає обмежень за погодними умовами.


Види бортових платформ
Існують бортові платформи декількох типів, кожен з яких використовується для певних цілей:

- Борт
- Борт з тентом
- Борт з тентом і воротами (європлатформою)

Пропонуємо бортові вантажні автомобілі і реалізує окремі платформи для всіх видів комерційних автомобілів. Споживачі мають можливість придбати якісні та сучасні платформи для наступних видів транспортних засобів:

 

Бортова платформа

Cамий популярний варіант. Вони являють собою кузов з низьким бортом без даху. Відкидна система бічних і задніх стулок оптимізує процес навантаження-разргузкі.

Комплектація фургона визначається потребами його власника до процесу транспортування вантажів, в тому числі, до робіт з навантаження і розвантаження. У українських умовах доцільним і економічно обгрунтованим є використання бортової платформи з тентом, який забезпечує захист вантажу від несприятливих погодних умов.

У цьому випадку над платформою монтується каркас для даху та натягується тент.

 

Європлатформа

Такі фургони мають металевий каркас, покриття тенту, орні двері в задній частині кузова і полегшену конструкцію бортів. На замовлення виготовимо напівпричіп бортовий фургон з задніми орними воротами на будь-яке шасі

Можливо нанесення на тент написів, логотипу або реклами замовника.

Бортові вантажівки незамінні. Співпраця з нашою компанією дає вам можливість придбати будь-який вид бортових вантажних автомашин, що значно підвищує функціональність транспортних засобів і спрощує всі види комерційної діяльності.