Вахтові автобуси

Вахтовий автобус (розм. Вахтовка) - автобус для перевезення вахтових змін, будівельних бригад і команд спеціального призначення, на базі вантажного повнопривідного шасі, експлуатований переважно в умовах бездоріжжя.

Залежно від довжини кузова і варіантів планування місткість пасажирського модуля становить 18-20 або 24-28 чоловік. У салоні сидіння встановлюються в кілька рядів, попереду можливий монтаж крісел з розкладним столиком між ними. Вахтовка обов'язково оснащується дверима запасного виходу, як правило, в торцевій задній частині.

Зв'язок з водієм здійснюється за допомогою проводового переговорного пристрою.

Детальніше...

Мобільні майстерні

Пересувна майстерня – автомобіль, призначений для доставки технічної бригади і проведення ремонтних робіт колісних та гусеничних транспортних засобів в польових умовах. Кузов мобільних майстерень виконується на базі різних видів вантажних шасі включає в себе два відсіки: пасажирський і технологічний.
Пасажирський відсік включає в себе до шести посадочних місць (в залежності від шасі і проекту) з ременями безпеки і підголовниками, висувний столик, систему радіозв’язку з водієм в кабіні і т.д.

Детальніше...

Аварійно-ремонтні машини

reАварійно-ремонтні машини (АРМ) призначені для швидкого усунення неполадок і аварій на об’єктах, які задіяні в наданні житлово-комунальних послуг. Аварійки укомплектовуються в залежності від основного напрямку компанії, яка замовляє таку техніку, в більшості випадків це пов’язано з усуненням аварійних ситуацій на водопровідних, газових і електричних магістралях.

У більшості випадків такі автомобілі мають кілька відсіків: пасажирський і технологічний. Пасажирський відсік призначений для перевезення і відпочинку аварійної бригади (шафа для речей, посадочні місця, опалення, кондиціонування і т.д.)

Детальніше...

Каналоочисні фургони

KPФургони призначені для аварійного та профілактичного очищення каналізаційних і водостічних труб, відстійників, колодязів, зливової каналізації та ліквідації засмічень в каналізаційних системах. Машини комплектуються набором каналопромивних насадок, які застосовуються в залежності від діаметра труб, що очищуються та ступеня їхньої засміченості й дозволяють розмивати осад водяними струменями високого тиску.

Детальніше...

Підмітально-прибиральні вакуумні фургони

yborochМашини призначені для механізованого прибирання проїжджої частини магістральних доріг, вулиць та інших територій з асфальтовим або цементобетонним покриттям зі зволоженням підмітальної поверхні та поглинанням пилу, з транспортуванням сміття в бункер і його подальшого вивантаження.

Детальніше...

Контейнерні сміттєвози

giga 20 musorovoz1 1195Сміттєвози - це незамінний вид комунальної техніки для забезпечення чистоти та порядку, нормального функціонування комунальних служб.

За типом завантаження сміттєвози бувають:

  • із заднім завантаженням (ручний або механічний);
  • фронтальним способом завантаження;
  • бічним завантаженням;
  • портальним завантаженням.
Детальніше...