адреса шапка

Адреса виробництва: 18008, м.Черкаси, вул.Смілянська 149

шапка контакти

Шапка моб

    Виробництво та продаж

  •  Спеціальних кузовів
  •  Комерційної техніки
  •  Комунальної техніки

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції та турботу кожному, хто співпрацює з нами. МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Трансформуй ключові тренди логістики разом з МОКА

Шапка слоган

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції і турботу кожному, хто співпрацює з нами.
МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Контейнерні сміттєвози

giga 20 musorovoz1 1195Техніка з фронтальним завантаженням вкрай рідко зустрічається в Україні. Найбільш популярна вона в США, її використовують для обслуговування величезних контейнерів в торгових зонах.

СМІТТЄВОЗ ІЗ ЗАДНІМ ЗАВАНТАЖЕННЯМ

Близько 70% всіх сміттєвозів відносяться до цього типу. Вони є найбільш універсальними, використовуються як для побутового, так і комерційного збору відходів, сумісні з більшістю контейнерів, найбільш прості в обслуговуванні та ремонті.

Спецтехніка використовується для невеликих обсягів робіт, в основному - в житлових кварталах, і в місцевостях, де немає сміттєвих контейнерів. Відрізняється високим коефіцієнтом ущільнення сміття (близько 6, проти 4 у сміттєвозах з бічним завантаженням), що дозволяє перевозити більший обсяг вантажу за один раз. Машина маневрена і проходить навіть у вузькі двори.

СМІТТЄВОЗ З БОКОВИМ МЕХАНІЗОВАНИМ ЗАВАНТАЖЕННЯМ

Обслуговують стандартні контейнери, об'ємом 0,75-1,1 м³ ;. Мають закритий кузов, зверху обладнаний вікном для закидання сміття. Завдяки навантажувальному механізму з процесу можна повністю виключити ручну працю, тому збір сміття проходить швидше. Для повноцінної роботи достатньо одного водія-оператора, який буде керувати механізмами навантаження і розвантаження. З недоліків - для спорожнення сміттєвого бака, він піднімається на висоту до 3 метрів над землею. Це вимагає особливої уваги водія при маніпуляціях.

СМІТТЄВОЗИ З ПОРТАЛЬНИМ МЕХАНІЗОВАНИМ ЗАВАНТАЖЕННЯМ

В основному використовуються для будівельних і промислових твердих відходів, металобрухту, відходів деревообробної, сільськогосподарської, харчової промисловості та ін. Портальні сміттєвози працюють зі знімними контейнерами, в яких і транспортують сміття до місця утилізації. Для виконання робіт потрібен всього одна людина, а зняття і завантаження знімного контейнера займає близько 2 хвилин. Підходять для перевезення великого і негабаритного сміття.

Портальні сміттєвози можуть використовуватися як машина для перевезення вантажів, дрібногабаритного спецтранспорту. Для цього на шасі встановлюється спеціальна транспортувальна платформа.