адреса шапка

Адреса виробництва: 18008, м.Черкаси, вул.Смілянська 149

шапка контакти

Шапка моб

    Виробництво та продаж

  •  Спеціальних кузовів
  •  Комерційної техніки
  •  Комунальної техніки

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції та турботу кожному, хто співпрацює з нами. МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Трансформуй ключові тренди логістики разом з МОКА

Шапка слоган

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції і турботу кожному, хто співпрацює з нами.
МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Підмітально-прибиральні вакуумні фургони

yborochМашини призначені для механізованого прибирання проїжджої частини магістральних доріг, вулиць та інших територій з асфальтовим або цементобетонним покриттям зі зволоженням підмітальної поверхні та поглинанням пилу, з транспортуванням сміття в бункер і його подальшого вивантаження.


Переваги техніки:
Оптимальна компоновка основних вузлів. Пневматична система завантаження сміття в бункер, забезпечує в порівнянні з механічним завантаженням більш високу якість прибирання вулиць, до дрібного пилу. Можливість стаціонарного прибирання сміття з куп і важкодоступних місць (урни, зупинки громадського транспорту) за допомогою додаткового підбирача, забезпеченого зручним ручним приводом для переміщення. Якісне прибирання сильно забруднених сміттям поверхонь забезпечується стійкою роботою машини на малих швидкостях за рахунок установки ходозменшувача. Зниження запиленості повітряного простору в зонах роботи щіток і підбирача за рахунок зволоження робочої зони через систему форсунок. Виконана з корозійностійких матеріалів (нержавіюча сталь, кольорові метали) водяна система, що виключає утворення іржі і засмічення форсунок. Автономна робота в заданих режимах всіх систем підбирача. Потужна гідросистема приводу щіток. Додаткове освітлення робочої зони лотковою щіткою при роботі в темний час доби. Низький рівень шуму за рахунок застосування вентилятора з шумоглушників.