адреса шапка

Адреса виробництва: 18008, м.Черкаси, вул.Смілянська 149

шапка контакти

Шапка моб

    Виробництво та продаж

  •  Спеціальних кузовів
  •  Комерційної техніки
  •  Комунальної техніки

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції та турботу кожному, хто співпрацює з нами. МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Трансформуй ключові тренди логістики разом з МОКА

Шапка слоган

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції і турботу кожному, хто співпрацює з нами.
МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Аварійно-ремонтні машини

re

Аварійно-ремонтні машини (АРМ) призначені для швидкого усунення неполадок і аварій на об’єктах, які задіяні в наданні житлово-комунальних послуг. Аварійки укомплектовуються в залежності від основного напрямку компанії, яка замовляє таку техніку, в більшості випадків це пов’язано з усуненням аварійних ситуацій на водопровідних, газових і електричних магістралях.


У більшості випадків такі автомобілі мають кілька відсіків: пасажирський і технологічний. Пасажирський відсік призначений для перевезення і відпочинку аварійної бригади (шафа для речей, посадочні місця, опалення, кондиціонування і т.д.), в технологічному відсіку передбачено все для проведення ремонтно-відновлювальних робіт (верстати, ящики, полиці, шафи, лещата, станки і т.д.). Також в таких автомобілях передбачаються технологічні ніші для перевезення генератора, сходів, балонів, труб і т.п.