Спеціалізовані контейнери

1Спеціалізовані контейнери – це вид транспортної тари, який використовують для перевезень нестандартних вантажів. Такими можуть бути крихкі листові матеріали, сипучі та рідкі речовини, товари, яким необхідний сталий температурний режим, обладнання та механізми нестандартних розмірів.
Ми пропонуємо лише якісну продукцію з врахуванням побажань клієнтів.
Види спеціалізованих контейнерів, які можна в нас замовити:

Детальніше...

10ти - 40ка футові контейнери (Морські)

20fМорські контейнери призначені для зберігання та перевезення вантажів морськими, залізничними або автомобільними видами транспорту. В даних контейнерах можна перевозити великогабаритну і негабаритну продукцію, таку як: металопрокат, автомобілі, спецтехніка, меблі, верстати.

Детальніше...

Офісно-побутові контейнери

unnamedОфісно-побутові контейнери ELA стандартних розмірів стануть відмінною основою для офісу або тимчасового житлового приміщення. Високоякісні блок-контейнери для покупки або оренди з установкою та доставкою по всій

Морські контейнери являють собою стандартизовану багатооборотні тару, затребувану для зберігання і перевезення вантажів морським, залізничним та автомобільним видами транспорту.

Детальніше...

Рефрижератор (ізотермічний контейнер)

izo20Ізотермічний контейнер - це переобладнаний кузов рефрижераторного, тільки з демонтованим морозильним обладнанням для перевезення їжі. Наявність термоизоляционного шару забезпечує стійкість до коливанням температур у навколишньому середовищі, що сприяє утриманню температури всередині самої камери. Використовується для перевезення продуктів для збереження яких потрібно підтримку певного термічного режиму.

Детальніше...

BDF-контейнер

img 20200818 111020 scaledКузови БДФ представляють собою змінні кузова або контейнери, які встановлюються на шасі. Вони дозволяють раціонально використовувати вантажний транспорт для перевезення того чи іншого виду вантажу. Змінні кузова можна самостійно поміняти протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин на контейнер з іншим видом вантажу.

Змінні кузова можна самостійно поміняти протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин на контейнер з іншим видом вантажу. Зміна кузова здійснюється за допомогою пневмоподушок або пневморессор. 

Детальніше...