Шапка моб

Виробництво та продаж

  • Спеціальних кузовів
  • Комерційної техніки
  • Комунальної техніки

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку. Ми даруємо позитивні емоції та турботу кожній людині, що співпрацює з нами. МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Трансформуй ключові тренди логістики разом з МОКА

Шапка слоган

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку. Ми даруємо позитивні емоції та турботу кожній людині, що співпрацює з нами.
МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Рефрижератор (ізотермічний контейнер)

izo20Ізотермічний контейнер - це переобладнаний кузов рефрижераторного, тільки з демонтованим морозильним обладнанням для перевезення їжі. Наявність термоизоляционного шару забезпечує стійкість до коливанням температур у навколишньому середовищі, що сприяє утриманню температури всередині самої камери. Використовується для перевезення продуктів для збереження яких потрібно підтримку певного термічного режиму.

Основне застосування - це транспортування і зберігання свіжих, заморожених або навіть теплих продуктів. До них відносяться м'ясні і молочні продукти, риба і морепродукти, овочі і фрукти, кондитерські вироби, напівфабрикати і охолоджені напої.

Металевий корпус вантажного ізотермічного контейнера 20/40/45 футів вдає із себе міцний сталевий каркас, зовні покритий спеціальними сталевими або дюралюмінієвими листами. Стіни та підлога зазвичай обшиваються нержавіючої сталлю. Внутрішня порожнина корпусу заповнюється термоізоляцією складається з поліуретану. Для міцності підлогу виготовляється з Т-подібного профілю. У стінах контейнера передбачена двостулкові двері виготовлені ​​з того ж матеріалу, що і сам корпус. Двері мають термоізоляцію і по всьому периметру обклеєні гумовим ущільнювачем. Обладнані надійним запірним механізмом з можливістю установки на нього пломб. Для вантажно - розвантажувальних операцій, контейнер має верхні і нижні кутові фітинги.