адреса шапка

Адреса виробництва: 18008, м.Черкаси, вул.Смілянська 149

шапка контакти

Шапка моб

    Виробництво та продаж

  •  Спеціальних кузовів
  •  Комерційної техніки
  •  Комунальної техніки

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції та турботу кожному, хто співпрацює з нами. МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Трансформуй ключові тренди логістики разом з МОКА

Шапка слоган

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції і турботу кожному, хто співпрацює з нами.
МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Рефрижератор (ізотермічний контейнер)

izo20

Ізотермічні фургони та рефрижераторні контейнери забезпечують стійкість вантажу до коливань температур у навколишньому середовищі, сприяють утриманню температури всередині самої камери. 

Основне застосування рефрижераторного контейнера - це транспортування і зберігання свіжих та заморожених продуктів. До них відносяться м'ясні і молочні продукти, риба і морепродукти, овочі і фрукти, кондитерські вироби, напівфабрикати і охолоджені напої.

Ізотермічний фургон використовується для перевезення теплих та гарячих продуктів із збереженням їх певного термічного режиму.

Металевий корпус таких контейнерів - це міцний сталевий каркас, зовні покритий спеціальними сталевими або дюралюмінієвими листами. Стіни та підлога зазвичай обшиваються нержавіючої сталлю. Внутрішня порожнина корпусу заповнюється термоізоляцією, складається з поліуретану. Для міцності підлога виготовляється з Т-подібного профілю. На стінах контейнера передбачені двостулкові двері, виготовлені ​​з того ж матеріалу, що і сам корпус. Двері мають термоізоляцію і по всьому периметру обклеєні гумовим ущільнювачем. Обладнані надійним запірним механізмом з можливістю установки на нього пломб. Для вантажно - розвантажувальних операцій, контейнер має верхні і нижні кутові фітинги.