Шапка моб

Виробництво та продаж

  • Спеціальних кузовів
  • Комерційної техніки
  • Комунальної техніки

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку. Ми даруємо позитивні емоції та турботу кожній людині, що співпрацює з нами. МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Трансформуй ключові тренди логістики разом з МОКА

Шапка слоган

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку. Ми даруємо позитивні емоції та турботу кожній людині, що співпрацює з нами.
МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Офісно-побутові контейнери


unnamedОфісно-побутові контейнери ELA стандартних розмірів стануть відмінною основою для офісу або тимчасового житлового приміщення. Високоякісні блок-контейнери для покупки або оренди з установкою та доставкою по всій

Морські контейнери являють собою стандартизовану багатооборотні тару, затребувану для зберігання і перевезення вантажів морським, залізничним та автомобільним видами транспорту.

У нових або бу контейнерах можна перевозити вантажі не тільки стандартних розмірів, а й великогабаритну і негабаритну продукцію: металопрокат, автомобілі, спецтехніку, меблі, верстати.

Для цих задач існують модулі збільшеної висоти і ширини (High Cube, Pallet Wide), з відкритим верхом (Open Top і Hard Top), з подвійними дверима (Double Door), платформи з відкидними стінками (Flatrack) та інше. Зерно, вугілля, пісок, щебінь та інші сипучі матеріали транспортують в балкерний тарі (Bulk), а рідини і зріджені гази доставляють в танк-контейнерах.

Офісно-побутові контейнери стануть відмінною основою для мобільних приміщень, а саме для: офісу, будівельного бюро, магазину, банку, майстерні, складського приміщення, заправки, ресторану, аптеки, навчального приміщення, школи, дитячого садка, їдальні, VIP-приміщення, організаційного центру, прес-центру, гардеробу, роздягальні, військового містечка , мобільної клініки, приміщення надання першої медичної допомоги, лабораторії, дослідного приміщення і т.д.


В нас можна замовити якісні офісно-побутові контейнери, які будуть виготовлені під Вашу індивідуальну потребу.