адреса шапка

Адреса виробництва: 18008, м.Черкаси, вул.Смілянська 149

шапка контакти

Шапка моб

    Виробництво та продаж

  •  Спеціальних кузовів
  •  Комерційної техніки
  •  Комунальної техніки

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції та турботу кожному, хто співпрацює з нами. МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Трансформуй ключові тренди логістики разом з МОКА

Шапка слоган

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції і турботу кожному, хто співпрацює з нами.
МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

10ти - 40ка футові контейнери (Морські)

Морські контейнери призначені для зберігання та перевезення вантажів морськими, залізничними або автомобільними видами транспорту. В даних контейнерах можна перевозити великогабаритну і негабаритну продукцію, таку як: металопрокат, автомобілі, спецтехніка, меблі, верстати.

Залежно від потрібних розмірів існує така класифікація морських контейнерів:

10fМалогабаритні (5-10ти футові контейнери)

Безпечне транспортування малих вантажів може викликати більше складнощів, ніж перевезення великих партій товару. Використовувати для невеликих вантажів об'ємні контейнери невигідно, а відмовлятися від такого зручного виду транспортування непрактично. Для ряду задач з перевезення оптимально використовувати тару маленької ємності, наприклад, контейнер 5-10 футів! Десятифутові контейнери універсальні. Система кріплень, аналогічна кріплення великих контейнерів, підходить для будь-якого виду транспорту. Компактність дозволяє використовувати для перевезень малими судами і фурами невеликої вантажопідйомності.


20f20ти футові контейнери (складський, термінальний, НС та N)

 Морські контейнери 20 футів (6 метрів) виготовлені на основі жорсткого сталевого каркаса з обшивкою з профільованого металевого листа з антикорозійною обробкою. Для влаштування підлоги зазвичай використовується дошка, водостійка ДВП, фанера. Контейнер обладнаний стандартними кріпильними елементами - перевезення може здійснюватися без спеціальних засобів. Даний тип контейнерів є одним з самих популярних. Гарантійний термін на нові моделі становить 12 місяців і поширюється на лакофарбове покриття та будь-які дефекти і брак в конструкції.


40f40ка футові контейнери (складський, термінальний, НС)

Контейнери 40 футів (12 метрів) - найбільш затребувана одиниця вантажоперевезення. Вони призначені для транспортування вантажів різних типів: без тари, штабелювати, упакованих в легку тару, упакованих дрібноштучних і штучних великокаліберних. Спеціалізовані 40 футовікі підходять для негабаритних та важких вантажів. Всі модулі в каталозі повністю справні, перевірені на стандарти ISO і мають сертифікат морського регістра судноплавства. Гарантійний термін на нові моделі становить 12 місяців і поширюється на лакофарбове покриття та будь-які дефекти і брак в конструкції.

 

ПЕРЕВАГИ МОРСЬКИХ КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ ВАНТАЖОПЕРЕВІЗОК
Максимальне збереження вантажу. Міцна конструкція та надійність захисних механізмів попереджує зовнішні пошкодження, непередбачені розкриття та вберігає вантаж від крадіжок.

Можливість транспортування вантажів будь-яких габаритів і складності. Розміри вантажу можуть обмежуватися тільки розмірами контейнера.

Економічність. Стандартизована тара здешевлює перевалку товару в портах чи сортувальних станціях, та прискорює обробку вантажу і його транспортування.

Індивідуальність. Для Вашого замовлення ми додатково оснастимо контейнер під Вашу потребу: встановимо додаткові двері, зріжемо дах, пофарбуємо контейнери в обраний Вами колір.