адреса шапка

Адреса виробництва: 18008, м.Черкаси, вул.Смілянська 149

шапка контакти

Шапка моб

    Виробництво та продаж

  •  Спеціальних кузовів
  •  Комерційної техніки
  •  Комунальної техніки

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції та турботу кожному, хто співпрацює з нами. МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Трансформуй ключові тренди логістики разом з МОКА

Шапка слоган

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції і турботу кожному, хто співпрацює з нами.
МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Вахтовки

vahtВахтовий автобус (розм. Вахтовка) - автобус для перевезення вахтових змін, будівельних бригад і команд спеціального призначення, на базі вантажного повнопривідного шасі, експлуатований переважно в умовах бездоріжжя.
Залежно від довжини кузова і варіантів планування місткість пасажирського модуля становить 18-20 або 24-28 чоловік. У салоні сидіння встановлюються в кілька рядів, попереду можливий монтаж крісел «візаві» з розкладним столиком між ними. Вахтовка обов'язково оснащується дверима запасного виходу, як правило, в торцевій задній частині.

Скління салону виконується шляхом вклеювання одно-, дво-, і навіть трикамерних склопакетів. Зв'язок з водієм здійснюється за допомогою проводового переговорного пристрою. Основною незручністю для пасажирів вахтовки є жорстка ресорна підвіска вантажівки, яка розрахована на перевезення вантажу від 5 тонн і більше, що набагато більше загальної ваги перевезених людей. Тому на деяких моделях таких автобусів встановлюється задня пневмопідвіска.