ЕВАКУАТОРИ

evikНайпоширенішими евакуаторами є лебідкові. Вони здатні легко і оперативно перевезти легковий автомобіль, який піднімається на платформу за допомогою лебідки навіть із заблокованими колесами. Найчастіше на спецтехніці встановлюються гідравлічні лебідки, але іноді зустрічаються і електричні.
Евакуатори з гідроманіпуляторами. Вони оснащені краном, вантажний платформою, завдяки чому можуть транспортувати автомобілі з непрацюючою коробкою передач або з заблокованим кермом.
Евакуатори часткового або неповного навантаження. Вони призначені для перевезення вантажівок, причепів, автобусів та інших машин, за розмірами перевищують фургони і легкові авто. Існує кілька методів транспортування на даному евакуаторі: авто чіпляється за міст, підвіску або піднімаються осі і машина частково вантажиться на платформу.


Чималим попитом користуються евакуатори, в оснащенні яких є зсувні платформи. У них є лебідка і їх майданчики рухливі, на відміну від звичайних моделей. Оснащення цієї техніки доповнюється підїздними візками, що дає можливість транспортувати автомашини з заблокованими колесами.
Ще один варіант евакуаційної техніки — це автовози. Такі двоповерхові машини часто виїжджають за викликом клієнтів у великих містах. Вони здатні одночасно перевозити кілька автомобілів. У гаражах солідних перевізних компаній обов’язково є автовози на той випадок, якщо з одного мікрорайону одночасно надійде кілька замовлень. Автовози оснащені лебідкою і фіксують ременями. Вони економлять бензин і час.