адреса шапка

Адреса виробництва: 18008, м.Черкаси, вул.Смілянська 149

шапка контакти

Шапка моб

    Виробництво та продаж

  •  Спеціальних кузовів
  •  Комерційної техніки
  •  Комунальної техніки

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції та турботу кожному, хто співпрацює з нами. МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Трансформуй ключові тренди логістики разом з МОКА

Шапка слоган

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції і турботу кожному, хто співпрацює з нами.
МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Крани-маніпулятори

kranМаніпулятор - це керований пристрій, який оснащений робочим органом для виконання рухових функцій. Його використовують під час переміщення об'єктів у просторі, а його рухи схожі до рухів людини. Кран-маніпулятор встановлюється на автомобільному шасі і слугує для завантаження та розвантаження, транспортування, проведення монтажно-демонтажних робіт та ремонтно-відновлювальних робіт. Такий механізм немає противаги і приводиться в дію за допомогою гідравліки.
Маніпулятори бувають з ручним і автоматичним керуванням. У перших оператор керування діє на ланки механізму та приводить їх у рух. У найпростіших випадках передавання руху здійснюється за допомогою механічних ланок. Ними можуть бути різноманітні троси, зубчасті колеса, важелі.

У маніпуляторів з автоматичним приводом керування ланки виконавчого механізму приводяться в рух сервоприводами, що працюють за попередньо складеною програмою.
Також маніпулятори класифікують за типом вантажопідйомності, конструкції робочого обладнання та бази для монтажу.