Авто спецпризначення

Ми пропонуємо виробництво фургонів для особового складу, оснащених посадочними місцями та іншим необхідним устаткуванням для військовослужбовців.

Пасажирське відділення фургонів має бути обладнане необхідною кількістю посадочних місць, системою зв’язку з кабіною водія, технологічними ящиками, світловими і звуковими сигналами. Під час створення такого виду техніки обов'язково треба враховувати те, що в фургоні мають бути відсутні деталі та предмети, що можуть нанести шкоди людям та техніці або вони повинні бути заховані в спеціальні шафи або ящики.

Детальніше...

Мобільний командний пункт

343Мобільний командний пункт – це спеціальний транспортний засіб для командного складу, що оснащений необхідним устаткуванням для участі в бойових діях. В цих транспортних засобах обов’язково наявними є система зв’язку дальньої дії для керування бойовими операціями на дистанції.

З метою зручнішого і практичнішого використання транспорту, кузови мобільних командних пунктів є змінними. Існує декілька варіантів зовнішнього вигляду та технологічних можливостей мобільних командних пунктів. Найчастіше експлуатують вид, в якому бічні стіни розсуваються, утворюючи додаткові відсіки.

Детальніше...

Військові мобільні кухні

mb1Військові мобільні кухні використовуються з метою створення зручних умов для приготування їжі та харчування членів особового складу в польових умовах. Зважаючи на це, фургон містить змінну конструкцію, яка дає можливість збільшувати площу кухні.

Мобільна кухня розділена на відсіки. У центральному знаходиться територія для приготування їжі. Бічні сторони є розкладними.

Завдяки встановленому кухонному обладнанню можна одночасно готувати їжу для більше ніж 100 осіб, всередині можливо помістити більше 20 осіб.

Детальніше...