Антени

ТОВ "Мокавто займається виготовленням наступних видів антен:

  • Антена П18;
  • Антена П19;
  • Антена «МАРС»;
  • Антена панорамна аеродромна;
  • Редуктор П18
Детальніше...

Авто спецпризначення

Ми пропонуємо виробництво фургонів для особового складу, оснащених посадочними місцями та іншим необхідним устаткуванням для військовослужбовців.

Пасажирське відділення фургонів має бути обладнане необхідною кількістю посадочних місць, системою зв’язку з кабіною водія, технологічними ящиками, світловими і звуковими сигналами. Під час створення такого виду техніки обов'язково треба враховувати те, що в фургоні мають бути відсутні деталі та предмети, що можуть нанести шкоди людям та техніці або вони повинні бути заховані в спеціальні шафи або ящики.

Детальніше...

Мобільний командний пункт

343Мобільний командний пункт – це спеціальний транспортний засіб для командного складу, що оснащений необхідним устаткуванням для участі в бойових діях. В цих транспортних засобах обов’язково наявними є система зв’язку дальньої дії для керування бойовими операціями на дистанції.

З метою зручнішого і практичнішого використання транспорту, кузови мобільних командних пунктів є змінними. Існує декілька варіантів зовнішнього вигляду та технологічних можливостей мобільних командних пунктів. Найчастіше експлуатують вид, в якому бічні стіни розсуваються, утворюючи додаткові відсіки.

Детальніше...

Військові мобільні кухні

mb1Військові мобільні кухні використовуються з метою створення зручних умов для приготування їжі та харчування членів особового складу в польових умовах. Зважаючи на це, фургон містить змінну конструкцію, яка дає можливість збільшувати площу кухні.

Мобільна кухня розділена на відсіки. У центральному знаходиться територія для приготування їжі. Бічні сторони є розкладними.

Завдяки встановленому кухонному обладнанню можна одночасно готувати їжу для більше ніж 100 осіб, всередині можливо помістити більше 20 осіб.

Детальніше...