адреса шапка

Адреса виробництва: Україна, 18008, м. Черкаси, вул.Смілянська 149

шапка контакти

Шапка моб

    Виробництво та продаж

  •  Спеціальних кузовів
  •  Комерційної техніки
  •  Комунальної техніки

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції та турботу кожному, хто співпрацює з нами. МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Трансформуй ключові тренди логістики разом з МОКА

Шапка слоган

Ми виробляємо інноваційну модульну автотехніку та даруємо позитивні емоції і турботу кожному, хто співпрацює з нами.
МОКА - надійний партнер Вашого бізнесу.

Авто спецпризначення

Ми пропонуємо виробництво фургонів для особового складу, оснащених посадочними місцями та іншим необхідним устаткуванням для військовослужбовців.

Пасажирське відділення фургонів має бути обладнане необхідною кількістю посадочних місць, системою зв’язку з кабіною водія, технологічними ящиками, світловими і звуковими сигналами. Під час створення такого виду техніки обов'язково треба враховувати те, що в фургоні мають бути відсутні деталі та предмети, що можуть нанести шкоди людям та техніці або вони повинні бути заховані в спеціальні шафи або ящики.

Одночасно в фургоні може перебувати до 30 осіб. Фургон оснащений системою вентиляції та опалення, для комфортного перебування військовослужбовців всередині.

На фургоні встановлена система захисту у вигляді 5-7 камер відеоспостереження та міцних решіток на вікнах.

Ми прислухаємось до кожного клієнта та готові встановити потрібні технологічні доповнення та необхідне додаткове устаткування з врахуванням всіх правил безпеки.